خامنه‌ای نمایش جمعه امروز را برای روحیه دادن به وحشت زدگان و ریزشی‌های نظام ولایت فقیه ترتیب داده بود.

ولی فقیه ارتجاع پس از بلوفهای مضحک دهها میلیونی راجع به‌جنازه گردانی پاسدار سلیمانی و موشک‌پرانی نمایشی به‌پایگاه آمریکایی، استیصال و غیظ خود را از قیام و خشم مردم ایران پس از شلیک پاسدارانش به هواپیمای مسافربری و کشتار ۱۷۶انسان بی گناه و فوران نفرت جوانان شورشگر علیه سرد‌ژخیم سلیمانی و به زیر کشیدن و آتش زدن عکسهای او، برملاکرد و گفت:«چند صد نفری که به عکس سلیمانی اهانت می‌کنند»، مردم ایران نیستند.
وی مردم و قیام کنندگان را که شعار«نه‌غزه نه‌لبنان جانم فدای ایران»، علیه تروریسم و صدور ارتجاع، سرمیدهند، فریب خورده توصیف کرد.
وی گفت:‌ اون فریب خوردگانی که یک روزی فریاد زدند نه غزه نه لبنان، اونها هرگز جانشان را نه فقط جانشان را فدای ایران نکردند، حتی راحتی خودشون و منافع خودشون را هم در راه کشور حاضر نشدند که فدا کنند. این دلقک‌های آمریکایی که به دروغ و با کمال رذالت می‌گویند که ما در کنار مردم ایران هستیم ببینند مردم ایران کی هستند اون چند صد نفری که به عکس سردار شهید و با افتخار ما اهانت می‌کنند اونها مردم ایران هستند؟؟ یا این جمعیت میلیونی عظیمی که در خیابانها نشان می‌دهند خودشان را.

سخنگویان دولت شریر آمریکا هی تکرار می‌کنند که ما در کنار مردم ایران هستیم اگر در کنار مردم ایران هم باشید برای این است که خنجر زهرآلود خود را به سینه مردم ایران فرو کنید البته تا حالا نتوانستید بعد از اینهم حتماً نخواهید توانست هیچ غلطی بکنید.

خامنه‌ای که تاکنون در برابر شلیک پاسداران به‌هواپیمایی اوکراینی و کشتار ۱۷۶انسان بی‌گناه سکوت کرده بود، با رذالت تلاش کرد این موضوع را کم اهمیت جلوده دهد و با غیظ ضدانسانی اضافه کرد: «عده یی سعی کردند این قضیه را بنحوی آرایش بدهند» که قاسم سلیمانی را «به دست فراموشی بسپارند».

او گفت:‌یکی همین قضیه تاسف انگیز حادثه سقوط هواپیما بود. حادثه بسیار تلخی بود در این شکی نیست، لاکن یک عده‌یی به تبع و هدایت تلویزیون‌های آمریکایی و رادیوهای انگلیسی سعی کردند این قضیه را به نحوی آرایش بدهند که ماجرای یوم الله ناشی از شهادت این دو شهید عزیز را به دست فراموشی بسپارند، سعی کردند کاری کنند که به خیال خودشان آنرا بدست فراموشی بسپارند. واقعا انسان تعجب میکنه، حالا یک عده یی جوانند، احساساتی هستند فریب می خورند، یک عده یی نه جوان هم نیستند، انسان می‌بیند که اینها هیچ حاضر نیستند منافع ملی را درک کنند، فهم کنند، پای این منافع بایستند، آنچه که دشمن مایل است از زبان اینها سر میزند، دشمن ما خوشحال شد به خیال اینکه یک مستمسکی بدست اورده است که بتواند سپاه را زیر سوال ببرد، نیروهای مسلح را زیر سوال ببرد، نظام جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرد،

خامنه ای که تلاش می‌کرد صورت خود را با سیلی سرخ نگاه دارد، مدعی شد اقدام اخیر ۳ کشور اروپایی برای ارجاع پرونده برجام به‌شورای امنیت و به کارگیری مکانیسم ماشه برای اعمال تحریمهای بین المللی هم، به خاطر تحت‌الشعاع قرار دادن جنازه‌گردانی قاسم سلیمانی بوده است.
با این‌حال، وی با استیصال و نگرانی از تنگ تر شدن حلقه محاصره رژیم، تصریح کرد که اگرچه با آمریکا مذاکره نمی‌کند، اما با همین پادوهای آمریکا مذاکره می کند.

خامنه ای:‌ یکی از کارهای دیگری که برای تحت الشعاع قراردادن این حوادث بزرگ انجام دادند همین کاری است که این سه دولت اروپایی کردند. دولت خبیث انگلیس دولت فرانسه و دولت آلمان تهدید ایران که ما مسئله هسته یی را بار دیگر به شورای امنیت میبریم که البته مسئولین کشور، خوشبختانه پاسخ اینها را دادند. محکم، جواب محکم به اینها داده شد. بنده از اول هم گفتم بعد از خروج آمریکا از برجام که این سه دولت هی حرف می زدند هی یاوه گویی می کردند، بنده همون روز هم گفتم بنده به اینها اعتمادی ندارم. اینها کاری نخواهند کرد. در خدمت آمریکا خواهند بود. امروز کاملاٌ واضح شده است بعداز گذشت حدود یک سال، معلوم شده است که اینها به معنای واقعی کلمه پادوی آمریکا هستند. اینها پادوی آمریکا هستند، اونوقت این دولتهای حقیر در انتظار این هستند که ملت ایران را به زانو دربیارند. اینها مذاکره هم که می‌کنند مذاکره‌شان آمیخته با دغل و فریبکاری ست اینها همان کسانی که همان کسانی که به پشت میز میز مذاکره ظاهر می‌شوند اون جنتلمن های پشت این میز مذاکره همان تروریستهای فرودگاه بغداد هستند اینها همانها هستند تفاوتی نمی‌کند لباس عوض می‌کنند حالا باید چی کار کنیم؟ من در یک کلمه عرض می‌کنم ملت عزیز ایران باید همّت‌شان این باشد که قوی بشوند ما از مذاکره هم ابایی نداریم البته نه با آمریکا با دیگران اما نه از موضع ضعف.

خامنه‌ای نیروی تروریستی قدس را باوقاحت «رزمندگان بدون مرز» خواند که همان سازمان بین‌الملل تروریستی به زبان آخوندی است وی درعینحال اذعان کرد که جنایتهای نیروی تروریستی قدس در کشورهای دیگر، هدفش حفظ نظام و امنیت رژیم در داخل ایران است.

خامنه ای:‌ سپاه قدس یک نیرویی است که با صعه صدر، به همه جا و همه کس نگاه می کند. رزمندگان بدون مرزند. رزمندگان بدون مرز. رزمندگانی که هرجا نیاز باشه اونها در وانجا حضور پیدا می کنند. سپاه قدس را به این چشم نگاه بکنیم، انوقت همینها، همین کسانی که با جان خودشون با همه توان خودشون به کمک ملتهای دیگر و ضعفای اطراف منطقه که در دسترس اونهاست میروند، همینها سایه جنگ و ترور و تخریب را از کشور خودمون هم دور می کنند و دفع می کنند. اون دشمنی که آمریکا اونرو تجهیز کرده است، نه برای عراق و سوریه بلکه در نهایت برای ایران، هدف اصلی و نهایی ایران بود. اونها می خواستند از این طریق امنیت ما را مرزهای ما را، شهرهای ما را، خانواده های ما را، دچار ناامنی و تشویش بکنند. اینها متوقف شدند به کمک همین جوانان مومن و عزیزی که رفتند و این تلاش بزرگ را انجام دادند.

خلیفه درهم شکسته ارتجاع، داغ دلش از هلاکت سردژخیم سرکوب تروریسم و صدور ارتجاع پاسدار جنایتکار قاسم سلیمانی به عنوان شماره دو رژیم و مهره بی جانشین سپاه جرارش باردیگر آشکار کرد و گفت:‌ شهید سلیمانی به معنای واقعی کلمه قوی ترین فرمانده مبارزه با تروریست در این منطقه است، قوی ترین و سرشناس ترین فرمانده، این را ترور کردند، در میدان روبروی جنگ با او مواجه نشدند، او را دزدانه و بزدلانه به صورت ترور دولت امریکا او را ترور کرد،‌ آمریکایی ها آدم خیلی کشتند، در عراق در افغانستان در جاهای دیگر هر چه توانستند آدم کشتند، ترور کردند، منتهی اعتراف نمی‌کردند که ترور کردیم، اینجا اعتراف کردند که ترور کردیم. اینجا رئیس جمهور خودش، اعتراف کردند که ما تروریست هستیم، گفتند ما ترور کردیم. این رسوایی از این بالاتر چه میشه.
..... رئیس جمهور آمریکا گفت، وزیر خارجه اش گفت، تروریست تروریست، خدای متعال صفحه را درست به عکس آنچه آنها می خواستند ترتیب داد نه فقط در اینجا در ایران، در کشورهای مختلف، مردم به روح این شهید بزرگ درود فرستادند مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا، مرگ بر ...، مرگ بر منافقین و کفار)