فراخونهای مکرر سردمداران رژیم به شرکت در انتخابات تنها عزم عمومی برای تحریم را جزم تر میکند

ارگانها و سردمداران فاشیسم دینی حاکم بر ایران از همه باندها و جناحها در وحشت از تحریم همه جانبه شعبده انتخابات یکی پس از دیگری به مشارکت در انتخابات فراخوان میدهند.

سپاه پاسداران «... حضور متراکـم، حداکثری و عمومی در پای صندوق‌های رأی» را «وارد ساختن سیلی محکم دیگری به آمریکا» توصیف کرد. پاسدار سرتیپ باقری، رییس ستاد نیروهای مسلح، پاسدار علی شمخانی، دبیرشورای عالی امنیت، و امیر حاتمی، وزیر دفاع رژیم آخوندی، اطلاعیه های مشابهی صادر کردند. جواد ظریف گفت با بهترین مشارکت باید «به آمریکا بگوییم سیاست فشار حداکثری‌ شکست‌خورده است».

خانم مریم رجوی، رییس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران، گفت این فراخوانها که بیانگر وحشت رژیم از تحریم گسترده و عمومی است، تنها انزجار عموم مردم را از این انتخابات نامشروع بیشتر و عزم عمومی برای تحریم را جزم تر میکند. مردم ایران که در قیامهای آبان و دی با شعارهای مرگ بر اصل ولایت فقیه و مرگ بر خامنه ای رای به سرنگونی رژیم داده اند، تحریم انتخابات را فریضه ملی و پیمان با کهکشان شهیدان میدانند.

در همین حال بسیاری از باندها و رسانه های حکومتی از مشارکت حداکثر ۱۵درصدی خبر میدهند. روزنامه جهان صنعت امروز پیش‌بینی کرد قطعا مشارکت افراد زیر۵۰ سال کمتر از ۱۰ درصد خواهد بود.

رژیم آخوندی در وحشت از اعتراضات مردمی، سپاه پاسداران و بسیج و نیروی انتظامی از یک هفته پیش به حالت آماده باش صد درصد در آورده و مرخصیهای آنها را لغو کرده و از کسانی که در مرخصی بوده اند خواسته است به محل ماموریت برگردند. فرماندهی نیروی انتظامی به گشتهای خود دستور داده است در سطح شهر با روشن کردن چراغ گردان و کشیدن آژیر جو رعب و وحشت ایجاد کنند. در سراسر تهران به نیروی انتظامی دستور داده شده است تا شبها به کسانی که مظنون میشوند آنها را دستگیر کنند. صبح امروز، رژیم آخوندی برای ایجاد جو رعب و وحشت ۷۰خودروی ضدگلوله و ۳۰۰ موتور یگان ضدشورش را به شهر لردگان اعزام کرد.

با این همه، مردم در تهران و سایر شهرها، از جمله مشهد، مهاباد، سنندج، مهاباد، میاندوآب و الوند پوسترهای تبلیغاتی کاندیداهای مجلس ارتجاع را پاره کردند.


دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
اول اسفند ۱۳۹۸ (۲۰ فوریه ۲۰۲۰)